mke1 mkorze1

 

mke1

mkorze1

Suur-Sõjamäe 42a, Tallinn
Tel. +372 5566 4851
xenon@xenon.ee
Avatud: E-R 10:00-18:00

Autoalarmid

200.00 EUR
Auto valvesüsteem ADP-CAN on ette nähtud koostööks olemasoleva valvesüsteemiga või olemasoleva kaugjuhitava uste kesklukustuse süsteemiga täiendava valve-signalisatsioonisüsteemina. Valvesüsteem on projekteeritud, kasutades parima kvaliteediga komponente, mis tagab sellele süsteemile kõrge kvaliteedi ja töökindluse.

ADP-400 ei ole oma juhtimise raadiokanalit, mis ühest küljest parandab kasutusmugavust, kuna juhtimiseks kasutatakse ainulkt olemasolevat juhtimispulti, teisest küljest parandab selle paigaldamise salastatust ning kaitstust volitamata valvest vabastamise vastu.
150.00 EUR
EUROSEC E50V on kasaegne valvesüsteem, mis on ette nähtud kasutajatele, kes hindavad kvaliteeti ja oma aega. Süsteemil on ohutu dünaamiline kood ja EÜ nõuetele vastavad funktsioonid. Eelisteks on mitte ainult töökindel auto mootori blokeerimine, mis kaitseb autot ärandamise eest, vaid ka võimalus valvet välja lülitada muudetava PIN koodiga. Seega on lihtne vältida probleeme, mis on seotud puldi kaotamisega või selle patarei tühjenemisega, teel olles.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH